Topla, Paketle ve Gönder – PRO SHIP LLC Style

 

PRO SHIP LLC Paketleme ve Gönderme programını kullanarak, işletmeniz daha az hatayla daha önce hiç olmadığı kadar daha verimli ve hızlı bir şekilde daha fazla paket gönderecektir. Sipariş toplu işlemine hakim olduk ve bu bilgiyi programımıza ekledik. Artık sürekli içeri giren seçim listeleri için endişelenmenize gerek yok. Sadece bir ana liste oluşturabilir, siparişlerinizi paketleyebilir ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz, hatasız bir şekilde.

Barkodlama Daha Kolay

Paketleme ve nakliye işlerinde barkodlamanın her şeyi çok daha kolay hale getirdiği bir gerçektir. Stoklarınızı ve gönderilerinizi barkodlandıklarında kolayca takip edebilirsiniz. Tüm müşterilerimizin bu tür bir sistemden yararlanmalarını sağlamak için, PRO SHIP LLC, tüm müşterilerimizin ürünler için kendi barkodlarını yazdırmalarını ve yönetmelerini sağlayacak kullanımı kolay bir barkodlama sistemi oluşturmuştur. Sistemimiz ayrıca Pro Ship LLC’nin barkodlarınızı depolarımızdan yazdırmasını, taramasını ve kullanmasını sağlar, böylece gönderilerinizi sizin için kolayca izleyebiliriz. Hataları azaltan veya ortadan kaldıran, envanter ve nakliyenin daha kolay akmasını sağlayan bir kazan-kazan durumudur.

PRO SHIP LLC Ürünlerinizi Yönetmek İçin Barkod Sistemini Nasıl Kullanır?

Hizmetlerimizi iyileştirmek ve ürünlerinizin gönderilmesi için geçen süreyi azaltmak için aşağıdaki şekillerde barkod kullanıyoruz:

  • Alınan her şeyin doğru ve doğru miktarlarda olduğundan emin olmak için tüm ürünlerinizi yönetin
  • Doğru ürünlerin seçildiğinden ve envanter kontrolünden emin olmak için tote barkodları tarayın
  • Ağırlıklar ve nakliye bilgileri toplanacak şekilde paketlerken tarama yapın
  • Envanterinize ürün ekleyebilmemiz için, ürününüz geldiğinde üretici barkodlarını da kullanacağız.

Bir barkod sistemi kurmak, ürünleriniz paketlenirken karışımları ortadan kaldırır ve envanter ve nakliye işleminin her aşamasında neler olup bittiğini bilmenizi sağlar.

PRO SHIP LLC Nakliye Maliyetini Daha Uygun Hale Getiriyor

Gönderim yöntemlerimiz yalnızca gönderiminizin toplam maliyetini düşürmekle kalmaz, aynı zamanda paketlerinizin alınması için gereken süreyi de artırır. Etkili ve uygun maliyetli bir nakliye sistemi oluşturmamıza yardımcı olmak için büyük ve küçük taşıyıcılarla çok sağlam ilişkiler kurduk.

İşletme sahibi olarak, ürününüzde hangi nakliye yöntemlerinin kullanılacağı konusunda son söz sahibi olacaksınız. Bununla birlikte, ürününüzün gönderdiği her bölgede zaman ve maliyet için en iyi nakliye seçeneklerini her zaman sunacağız.

PRO SHIP LLC Yazılımı, Takımınızın Gelişimini İzlemenize İzin Verir

 

Yazılım programımızı kullanmak, ürününüzün yerine getirilmesini yönetirken ekibinizin nasıl performans gösterdiği hakkında daha fazla bilgi verecektir. İlerlemeyi kolayca izlemek, hataları bulmak ve ortaya çıkabilecek sorunları çözmek için bu verileri kullanabilirsiniz. Bu bilgileri ayrıca, seçtiğiniz alıcı ve paketleyici ekibinizin hızını ve eklediğiniz ürün türlerini geliştirmek için de kullanabilirsiniz. PRO GEMİ LLC, yazılım sistemimizin müşterilerimize sağladığı muazzam değerli verilerden gurur duymaktadır.

PRO GEMİ LLC Yazılım Mobil Dostu

Çoğu işletme sahibi gibiyseniz, her zaman çalışıyorsunuz demektir. Artık tüm gün ofisine bağlı kalmak yerine, envanterinizi ve sevkıyatınızı her yerden yönetebilirsiniz. PRO SHIP LLC yazılımı mobil uyumludur ve veriler her zaman mevcuttur.